PRP terapija – GOC

PRP terapija

GRĮŽTI

Aprašymas

APIE PROCEDŪRĄ

PRP – tai trombocitais praturtintos plazmos procedūra (plazmoliftingas), skirta odos atjauninimui ir kitų odos problemų sprendimui bei plaukų slinkimo stabdymui. Tai yra natūrali ir saugi procedūra, kurios metu naudojamas nedidelis kiekis paties paciento kraujo ir stimuliuojama odos regeneracija. Centrifugavimo tikslas yra atskirti kraujo plazmą ir trombocitus nuo raudonųjų kraujo kūnelių. Atskirta trombocitais praturtinta plazma įšvirkščiama į gydomąją vietą ir prasidea regeneracijos procesas.

PROCEDŪROS EIGA

Iš paciento paimama 10–20 ml kraujo. Specialaus prietaiso pagalba, atskiriama kraujo plazma ir ląstelės sušvirkščiamos į probleminę odos vietą. Rezultatai pastebimi jau po pirmosios procedūros, tačiau siekiant efektyvaus ir ilgalaikio poveikio, PRP terapiją rekomenduojama atlikti 1–2 kartus per metus. Tai yra neskausminga procedūra, padedanti pasiekti ilgalaikius rezultatus. PRP terapija neturi jokio gijimo periodo.

Registracija internetu8 690 66636Kontaktai

PROCEDŪROS NAUDA

  • Mažinamos raukšlės
  • Stabdomas plaukų slinkimas
  • Gydomi randai
  • Oda tampa skaistesnė ir elastingesnė

SVARBU ŽINOTI

Po procedūros oda gali būti jautri, paraudusi, gali atsirasti nedidelės mėlynės. Šie požymiai netrukus praeina. Procedūra neatliekama besilaukiančioms, krūtimi maitinančioms moterims, sergant onkologinėmis ar kraujo ligomis.